fbpx

Gdzie przenocować?

Varsovia Apartamenty Kasprzaka to 311 w pełni wyposażonych, klimatyzowanych apartamentów, które stanowią ofertę dla Gości odwiedzających Warszawę zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. W obiekcie znajdują się 4 typy luksusowych apartamentów, przeznaczonych dla osób ceniących sobie nowoczesność, komfort i funkcjonalne rozplanowanie przestrzeni. W każdym apartamencie znajduje się aneks kuchenny i część jadalna, która sprawdzi się nie tylko jako wygodne miejsce do spożywania posiłków, ale też do pracy.

REZERWACJA mailowa:
a.lacic@varsoviaapartamenty.pl
lub wpisując kod rabatowy w formularzu na stronie: www.varsoviaapartamenty.pl/

ZNIŻKA: 15%

KOD RABATOWY:
ForumFinansów


Novotel Warszawa Centrum is located in the heart of Warsaw, just a few steps from the Palace of Culture and Science, business, cultural and tourist attractions, at the intersection of the main streets of Polish Capital – Marszałkowska and Jerozolimskie. Modern and functional interior, high quality service and excellent international cuisine will make your every stay truly unique. The hotel offers 742 modern bedrooms with breathtaking city views. The conference centre offers space for up to 600 delegates, with additional recently refurbished purpose built boardrooms.

REZERWACJA mailowa:
H3383-RE5@accor.com

PROMOCYJNE STAWKI (pobierz)


Hotel SixtySix to wyjątkowe połączenie tradycji z nowoczesnością, gdzie urok historycznego Traktu Królewskiego spotyka się ze swobodną elegancją i nieformalną atmosferą Nowego Światu. Butikowy hotel zachwyci Cię klasycznym stylem odrestaurowanej kamienicy, przełamanym świeżym, wyjątkowym designem. Miejsce dynamiczne, zaskakujące, ciągle rozwijające się i zmienne – każda z jego twarzy zasługuje na odkrycie. Hotel oddalony jest tylko 20 minut jazdy samochodem od Lotniska Chopina, 5 minut od Dworca Centralnego.

REZERWACJA na stronie:
www.hotelsixtysix.com

ZNIŻKA: 10%

KOD RABATOWY:
ForumFinansów

 


Hotel Logos usytuowany jest na lewym brzegu Wisły w sąsiedztwie Starego Miasta. W pobliżu hotelu znajduje się Teatr Ateneum 30 m, Centrum Nauki „Kopernik”i Muzeum Sztuki Współczesnej 300 m od hotelu. Muzeum Narodowe i Wojska Polskiego 1000 m. Do stadionu PGE Narodowego można dojść w 15 min. W odległości około 200 m od hotelu znajduje się stacja drugiej linii metra „Centrum Nauki Kopernik”.

REZERWACJA mailowa:
rezerwacja@hotellogos.pl

ZNIŻKA: 15%

KOD RABATOWY:
Forum Finansów i Inwestycji