fbpx

O Forum

Forum Finansów i Inwestycji
Największa warszawska impreza finansowo-inwestycyjna

Forum Finansów i Inwestycji to otwarte i bezpłatne wydarzenie zarówno dla osób myślących o zainwestowaniu swoich pierwszych oszczędności, jak również dla doświadczonych i aktywnych inwestorów.

W ciągu dwóch dni uczestnicy będą mieli możliwość przeprowadzenia spotkań i bezpośrednich rozmów z przedstawicielami kilkudziesięciu firm oferujących zarówno dostęp do licznych form oszczędzania, jak i oferujących różnego rodzaju produkty inwestycyjne. Wśród wystawców będą m.in. deweloperzy, domy maklerskie, firmy oferujące inwestycje w nieruchomości w systemie Condo, banki, spółki giełdowe, fundusze inwestycyjne, platformy Forex, start’upy i inne podmioty oferujące alternatywne formy inwestowania.

Równolegle podczas Forum odbywać się będą otwarte dla wszystkich i bezpłatnie wykłady oraz panele dyskusyjne. Wśród prelegentów znajdą się topowi przedstawiciele i eksperci poszczególnych segmentów rynku. Jednocześnie wachlarz poruszonych tematów będzie bardzo szeroki, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się między innymi:

 • jak rozpocząć przygodę z rynkiem akcji oraz obligacji,
 • jaką przyszłość ma przed sobą polski rynek nieruchomości,
 • czy warto dziś inwestować w mieszkania na wynajem,
 • dlaczego już dziś warto myśleć o przyszłej emeryturze,
 • czy oszczędzanie dywidendowe może być alternatywą dla lokat,
 • na co uważać zaciągając kredyt w banku,
 • co dla frankowiczów oznacza wyrok TSUE,
 • na co uważać i czym się kierować przy wyborze funduszy inwestycyjnych,
 • czym jest bitcoin i czy należy się go bać,
 • Czy inwestycje w systemie condo są bezpieczne
 • i wiele innych…

Forum Finansów i Inwestycji to:

 • Targi Twoje Inwestycje – dające możliwość bezpośredniego spotkania i rozmowy z przedstawicielami kilkudziesięciu firm z branży finansów, nieruchomości, czy też oferujących alternatywne możliwości inwestowania środków. Podczas targów każdy uczestnik będzie mógł porozmawiać z reprezentantami tych podmiotów oraz specjalistami z określonej branży, którzy dokładnie i w przystępny sposób wyjaśnią wszelkie problemy związane z danym rynkiem, czy też produktem, a ponadto udzielą uczestnikom konferencji porad merytorycznych.
 • Wykłady – o podstawowym oraz średnim poziomie zaawansowania. Najlepsi eksperci w Polsce podczas swoich wystąpień wyjaśnią i podpowiedzą w jaki sposób podejmować decyzje inwestycyjne, aby unikać pułapek, wskażą jak świadomie oszczędzać, czy też wyjaśnią w jaki sposób inwestować przy obecnych warunkach rynkowych, aby osiągnąć korzystną stopę zwrotu z ulokowanych oszczędności. Specjaliści podczas swoich wystąpień omówią również kluczowe zagadnienia związane z inwestowaniem oszczędności na rynku giełdowym, na lokatach bankowych, w jednostki TFI, na rynku nieruchomości, czy też opowiedzą na temat innych form lokowania kapitału na rynkach alternatywnych.
 • Panele dyskusyjne – podczas Forum odbędzie się wiele debat i rozmów na ważne tematy finansowe i gospodarcze. Eksperci rynkowi prześwietlą poszczególne rynki w poszukiwaniu najlepszych możliwości inwestowania w 2020 r., a do tego nie zabraknie również rozmów o rozgrzanym w ostatnich latach rynku nieruchomości, czy także najgłośniejszej krypto walucie ostatnich lat, a więc bitcoinie.

Spotkaj innych uczestników poszczególnych rynków, wymień się opiniami, zdobądź wiedzę i nowe relacje. Nie zwlekaj więc i już dzisiaj zarezerwuj swój udział w pierwszej edycji Forum Finansów i Inwestycji na dedykowanej stronie wydarzenia!

Regulamin Forum Finansów i Inwestycji

Regulamin PGE Narodowego

Ogólne Warunki Świadczenia Usług Organizacji Imprez na PGE Narodowym

Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego opracowana dla obiektu PGE Narodowy

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych
Organizator wydarzenia

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów w Polsce, która działa od 1999 roku. Należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC. Stowarzyszenie zrzesza obecnie ponad 14 000 członków.

Działalność SII koncentruje się na wszechstronnym wsparciu inwestorów i opiera się na trzech głównych filarach:

Edukacja i analizy: konferencje i szkolenia (w tym między innymi znaną w całej Europie konferencję WallStreet), wydawnictwa (np. dwumiesięcznik Akcjonariusz), analizy giełdowe (m.in. Fundamentalny i Techniczny Portfele SII, ATrakcyjne Spółki, Raporty IPO, Indeks Nastrojów Inwestorów);

Ochrona praw: ochrona praw inwestorów, bieżące interwencje, wsparcie prawne, uczestnictwo w walnych zgromadzeniach spółek publicznych, działalność opiniotwórcza i wpływanie na proces ustawodawczy;

Zniżki: oferowane przez partnerów Stowarzyszenia członkom SII (na: prowizje giełdowe, wydawnictwa, szkolenia itp.).

Zdjęcia z innych wydarzeń zorganizowanych przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

Forum to nie tylko targi
ale także wykłady i panele