fbpx

Nadzór Korporacyjny

Nadzór Korporacyjny

Ideą portalu NadzórKorporacyjny.pl jest promowanie profesjonalnego ładu i nadzoru właścicielskiego.

Nasze działania skierowane są do szerokiego grona osób zainteresowanych nadzorowaniem firm – właścicieli, zarządów, członków rad nadzorczych zarówno z obszaru sektora prywatnego, jak i komunalnego. Cenimy również świat nauki i wszystkie badania corporate governance.

W ramach podejmowanych przez nas działań organizujemy cykliczną Konferencję Rada Nadzorcza, podczas której poruszamy tematy związane z bieżącą problematyką sprawozdania nadzoru właścicielskiego nad firmami, a także przyznajemy wyróżnienie Człowiek Corporate Governance. Odbywają się również cykliczne spotkania Klubu Członków Rad Nadzorczych – tam rozmawiamy – w mniejszym gronie – poruszając tematy bliskie członkom RN.

Staramy się na bieżąco śledzić zmiany i prezentować ciekawe „kazusy”, jak również opisując zmiany w przepisach jakie dotykają członków rad nadzorczych.

Powoli też budujemy społeczność ekspertów. Na razie zbieramy Wasze opinie, lecz już pierwsze pomysły w tym obszarze mamy.

Nasza działalność to w dużej mierze pro publico bono – wierzymy bowiem, że znaczenia nadzoru będzie w Polsce wzrastać. Jeżeli będzie w tym choć malutka nasza zasługa – chwała wszystkim, którzy się do tego przyczynią.