Specjalne oferty dla uczestników ForFin 2023

Przyjdź na PGE Narodowy, weź udział i skorzystaj!

Partnerzy i wystawcy ForFin 2023 przygotowali dla uczestników szereg atrakcji i specjalnych ofert. Będą one dostępne tylko i wyłączników dla osób, którzy osobiście odwiedzą ForFin 2023 na PGE Narodowy w dniach 24-25 listopada 2023 r.

 

Odwiedź stoiska partnera podczas ForFin 2023 i skorzystaj z następujących ofert:

Oferta specjalna Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego:

Uczestnicy Forum Finansów, którzy podczas jego trwania otrzymają zaproszenie do skorzystania ze specjalnej oferty ForFin, będą mogli zgłosić się do dowolnego POK BM PKO Banku Polskiego, w celu otworzenia rachunku inwestycyjnego na specjalnych warunkach: Opłata za prowadzenie rachunku inwestycyjnego na rok za 0 zł, prowizja od zleceń kupna lub sprzedaży akcji na rynku wtórnym składanych za pośrednictwem Aplikacji internetowych: 0,3% (min. 5 zł), prowizja od zleceń na kontraktach terminowych na indeksy giełdowe składanych za pośrednictwem Aplikacji internetowych: 7 zł za każdy kontrakt.

Oferta specjalna Life Settlements:

Specjalna oferta promocyjna dla uczestników ForFin: „2 polisy po 6000 USD” jako próg wejścia zamiast standardowych 10 000 USD. Oferta ważna miesiąc od wizyty na ForFin i wstępnej deklaracji potencjalnego inwestora. Szczegóły na stoisku Life Settlements!