ForFin 2023 – Forum Finansów i Inwestycji

Największe w Polsce wydarzenie dotyczące finansów osobistych i inwestowania

24-25 listopada 2023 r. PGE Narodowy 🏟️, Warszawa

ForFin – Forum Finansów i Inwestycji to wydarzenie edukacyjne skierowane do wszystkich osób, które są zainteresowane zarządzaniem własnymi finansami. Naszym celem jest przybliżenie większości aspektów finansów osobistych, dzięki którym każdy będzie mógł podejmować lepsze i bardziej świadome decyzje finansowe, oszczędzać na emeryturę (i nie tylko), inwestować w rozmaite aktywa oraz stawiać kolejne kroki na drodze do finansowego bezpieczeństwa i niezależności.

Udział w ForFin – Forum Finansów i Inwestycji jest bezpłatny. Już dzisiaj zachęcamy do rejestracji.

Na ForFin z pewnością znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od tego, czy czy dopiero zaczynasz oszczędzać czy już jesteś doświadczonym inwestorem.

Zapisy na ForFin 2023 – BEZPŁATNE

Zgłoś swój udział w wydarzeniu na PGE Narodowym w dniach 24-25 listopada 2023 r.

Zapisy na ForFin 2023 prowadzimy na platformie Meeting Application. Jeżeli założysz konto w Meeting Application (nieobowiązkowe), będziesz w aplikacji konferencyjnej posiadał: bilet na ForFin 2023, program i sylwetki wykładowców.

UWAGA! Udział w ForFin 2023 jest bezpłatny!

Dwa dni finansowych wykładów i dyskusji

Przewidujemy bogaty program merytoryczny. Na pierwszym Forum Finansów i Inwestycji, które w styczniu 2020 r. zorganizowaliśmy na PGE Narodowym w Warszawie, pojawiło się ponad 40 wykładowców. Podobnie będzie i tym razem. Czeka nas kilkadziesiąt wykładów i paneli dyskusyjnych z udziałem znanych finansowych ekspertów.

W programie konferencji, którego szczegóły będziemy ogłaszać w najbliższych tygodniach, znajdą się między innymi następujące tematy:

  • finanse osobiste
  • edukacja finansowa
  • inwestycje na rynkach kapitałowych, na polskim i na rynkach zagranicznych
  • inwestycje w nieruchomości
  • wszelkiego rodzaju inwestycje alternatywne

Na ForFin – Forum Finansów i Inwestycji stawiamy nie na teoretyczną wiedzę, lecz na jej praktyczne zastosowanie. Dlatego tegoroczne wykłady i dyskusje mocno osadzone będą w obecnych realiach czyli wysokiej inflacji, zbliżającej się recesji, giełdowej bessy oraz innych zjawisk, która mają i będa miały wpływ na portfele Polaków.

Finansowy festiwal w Warszawie

ForFin – Forum Finansów i Inwestycji to nie tylko wykłady. To także możliwość zapoznania się z ofertą wielu instytucji finansowych: banków, funduszy inwestycyjnych, domów maklerskich i innych podmiotów oferujących możliwość pomnażania pieniędzy. Nie zabraknie także spółek giełdowych i instytucji tworzących polski rynek kapitałowy, które również będzie można poznać bliżej. Podsumowując, 24 i 25 listopada 2023 r. na PGE Narodowym znajdą się stoiska ponad 70 wystawców reprezentujących pełen przekrój polskiego rynku finansowego.

Chcesz osobiście porozmawiać z finansowymi ekspertami? Zapytać o szczegóły oferty rozmaitych instytucji? Skorzystać ze specjalnych promocji dostępnych tylko dla uczestników wydarzenia? Wytargować dla siebie promocyjne warunki czy wreszcie wrócić do domu z głową pełną wiedzy i torbą pełną finansowych gadżetów? Zapraszamy na tegoroczny ForFin 2023.

Zobacz stronę pierwszego Forum Finansów i Inwestycji, które zorganizowaliśmy w styczniu 2020 r.

Jak dojechać?

ForFin – Forum Finansów i Inwestycji odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie.

al. Księcia Józefa Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Chcesz wziąć udział w ForFin 2023 – Forum Finansów i Inwestycji? Zarejestruj się bezpłatnie!